REFERENCE

ÚSPĚŠNÉ PRODEJE

Podívejte se na zrealizované obchodní případy investičních nemovitostí. Od bytových domů, developerských projektů, hotelů, pozemků až po administrativní budovy na Praze 1.

PROHLÉDNOUT REFERENCE

Klíšská (bytový dům)

Klíšská 23 a 25, Ústí nad Labem
Objem: 50,5 mil. CZK
Investor: Fond Českého Bydlení SICAV

Prodej dvou činžovních domů po celkové rekonstrukci. Zajištění prodeje včetně projektového managementu akvizice pro fond kvalifikovaných investorů. Zde jsem zrealizoval celou obchodní transakci.

Opletalova (administrativní budova)

Opletalova 55 a 57, Praha 1
Objem: 440 mil. CZK
Investor: bývalý společník PPF

Prodej dvou administrativních budov v centru Prahy. Necelých 10.000 m2 podlahové plochy. Komplikovaná transakce, kde jsme zastupovali ruského majitele. Na obchodní transakci jsem spolupracoval v kooperaci.

Palác Špork (polyfunkční dům)

Palác Špork, Praha 1
Objem: cca 2,4 miliardy CZK
Investor: Generali Real Estate

Prodej zrekonstruované a plně obsazené polyfunkční budovy na Praze 1. Náročně dvouleté vyjednávání zajistilo kupci velmi zajímavou akvizici. Prodávajícím byla developerské skupina SEBRE. Na obchodní transakci jsem spolupracoval v kooperaci.

Horoměřice (developerský projekt)

Horoměřice
Objem: 140 mil. CZK
Investor: slovenský developer VI Group

Prodej pozemku pro výstavbu cca 250 bytových jednotek. Původně pozemek, kde měl vzniknout dům s pečovatelskou službou se podařil změnit na rezidenční projekt. Investorem byl slovenský developer. Na obchodní transakci jsem spolupracoval v kooperaci.

Horní Bečva (stavební pozemek a farma)

Horní Bečva
Objem: 14 mil. CZK
Investor: privátní český investor

Prodej rozsáhlých pozemků ve velmi žádané lokalitě v Kněhyni u Horní Bečvy. Celkem přes 115.000 m2 pozemků včetně 3 stavebních a farmy. Komplikovaný prodej, kde jsme řešili například zástavu od nebankovní společnosti nebo jiného vlastníka u přístupové cesty. Zde jsem zrealizoval celou obchodní transakci.

Hotel Praga 1885 (hotel)

Hotel Praga 1885, Praha 5
Objem: 150 mil. CZK
Investor: zahraniční privátní investor

Hotel Praga se pronajal největšímu provozovateli českých hotelů a následně se jsme zprostředkovali prodej zahraničnímu investorovi. Velmi zajímavá akvizice výnosové nemovitosti. Na obchodní transakci jsem spolupracoval v kooperaci.

Plynární (bytový dům)

Plynární 29, praha 7
Objem: 47 mil. CZK
Investor: český privátní investor

Prodej činžovního domu před rekonstrukcí. Investorem zde byl český investor, který se pustil do kompletní rekonstrukce s následným cílem bytový dům rozprodat po jednotlivých jednotkách. Na obchodní transakci jsem spolupracoval v kooperaci.

 

Jaurisova (developerský projekt)

Jaurisova, Praha 4
Objem: 60 mil. CZK
Investor: řecký investor

Jednalo se o prodej pozemku se studií na luxusní rezidenci o 13 bytových jednotkách. Zastupovali jsme českého vlastníka. Na obchodní transakci jsem spolupracoval v kooperaci.

Komunardů (polyfunkční budova)

Komunardů XXXV, Praha 7
Objem: přes 70 mil. CZK
Investor: joint venture - rakouský investiční fond

Zde se jednalo o domluvení joint venture pro developerskou skupinu SEBRE. Novým obchodním partner se stal rakouský investiční fond. Polyfunkční budova se 40 bytovými jednotkami, 630 m2 administrativní plochy a 1 reatilem. Na obchodní transakci jsem spolupracoval v kooperaci.

20+

PROCENT V PRŮMĚRU
NAVÍC PRO MAJITELE

4

MILIARDY REALIZOVANÉ A SPOLU
REALIZOVANÉ TRANSAKCE

3,5

TISÍCE AKVTIVNÍCH
INVESTORŮ V DATABÁZI

JAK MOHU POMOCI PRÁVĚ VÁM?
NAPIŠTE MI

Juraj je realitní specialista ve společnosti
Broker Consulting a.s.. Své zkušenosti postupně získaval během více jak 15leté kariéry v obchodě a marketingu.